TK Maxx kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-03-20 02:23:55
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 21:22:26
TK Maxx kontakt

Kontakt z tk max. Dostępny jest na stronie. Szybka odpowiedź na pytania można zyskać dzwoniąc pod numer tk maxx. Każdy dzwoniący klient uzyska odpowiedź.

Znalezienie numer telefonu do TK Maxx kontakt z dnia na dzień staje się coraz łatwiejsze.  Kontakt TK Maxx został stworzony dla klientów, aby rozwiązywać ich problemy. W TK Maxx pracuje sztab wykwalifikowanych konsultantów, którzy z łatwością odpowiedzą na zadawane pytania i szybko udzielą oczekiwanej pomocy. Kontakt z infolinią tk maxx można uzyskać przez telefon. Lecz dla osób preferujących kontakt telefoniczny jest możliwość skontaktowania się poprzez adres e-mail. lecz jeśli adres e-mail badź telefon nie wystarcza to tk maxx udostępnia na swojej stronei internetowej możliwość skontaktowania się poprzez formularz kontaktowy. Wybierając kontakt poprzez formularz kontaktowy, należy wypełnić wszystkie potrzebne pola.  

TK Maxx najważniejsze kontakty

TK Maxx kontakt telefon 22 551 07 27
Godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta: Pon-Pt 9:00-17:00

TK Maxx kontakt email [email protected] 
Biuro Obsługi Klienta odpowie na Państwa wiadomość w terminie 2 dni roboczych.

Kontakt dla mediów [email protected]

B2B

Praca w TK Maxx: [email protected] lub poprzez stronę www.polishcareers.tkmaxx.com

Media: [email protected]

Public Relations: [email protected]

Recepcja biura głównego: [email protected] lub 22 551 07 00

O TK MAXX

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, która posiada obecnie 540 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 4000 sklepów w 9 krajach.